قابلیت امنیتی جدید برای جی میل

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت گوگل به تازگی قابلیت امنیتی جدیدی را برای سیستم پست الکترونیکی خود یعنی جی میل ارائه کرده است که موجب می شود تا ایمیل های مشکوک، به وسیله نشانه هایی واضح به کاربران گوشزد شوند.

قابلیت امنیتی جدید برای جی میل

قابلیت امنیتی جدید برای جی میل -آکاقابلیت

آکاایران: قابلیت امنیتی جدید برای جی میل

شرکت گوگل به تازگی قابلیت امنیتی جدیدی را برای سیستم پست الکترونیکی خود یعنی جی میل ارائه کرده است که موجب می شود تا ایمیل های مشکوک، به وسیله نشانه هایی واضح به کاربران گوشزد شوند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از مرکز خبری Engadget، شرکت گوگل به تازگی اقدامات جدیدی را در زمینه امنیت به کاربران خود ارائه کرده است که به صورت بصری و بسیار ساده ولی کارآمد عمل می کنند.

این امکان جدید شامل ارائه هشدارهای بصری واضح به کاربران است که در زمانی که یک نامه الکترونیکی مشکوک در بخش دریافتی آنها قرار می گیرد، به کاربر ارائه خواهد شد.

قابلیت امنیتی جدید برای جی میل

امنیتی


به این ترتیب دیگر کاربران با مواجهه با ایمیل های مشکوک، بر روی آنها کلیک نخواهند کرد و امنیت خود را در استفاده از پست الکترونیکی، حفظ خواهند نمود.

این سیستم به شکل یک نوار با نشانگر قرمز رنگ است که در سمت راست صفحه به نمایش درمی آید و اطلاعاتی درباره محتوای خطرساز ای میل دریافت شده را به کاربر نشان می دهد.

همچنین عکس حساب کاربری نیز در این بخش به جای وضعیت همیشگی، با یک علامت سوال جایگزین خواهد شد تا به هیچ عنوان نتوان این تغییرات را در صفحه جی میل، حتی بر روی همراه های هوشمند کوچک نیز نادیده گرفت.
 منبع :

جدید

تبلیغات