هزینه 450 میلیارد دلاری جرائم سایبری روی دست اقتصاد

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- متوسط هزینه جرائم سایبری حدود ۲۰۰ درصد در طول پنج سال گذشته افزایش داشته است و بسیار محتمل است که این روند ادامه داشته باشد.

جرائم سایبری

هزینه 450 میلیارد دلاری جرائم سایبری روی دست اقتصاد -آکاهزینه

آکاایران: هزینه 450 میلیارد دلاری جرائم سایبری روی دست اقتصاد

جرائم سایبری سالانه مبلغی بالغ بر ۴۵۰ میلیارد دلار هزینه روی دست اقتصاد جهانی می گذارند.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، در گزارشی با نام «جرائم سایبری بیشتر از آن چیزی که شما فکرش را می کنید هزینه می تراشند» آمده است: در جهانی که ارتباطات رشد فزاینده ای دارند و با گسترش فناور های دیجیتالی پر شده است، جرائم سایبری به یک تجارت بزرگ تبدیل شده است.

یکی از موارد جالب توجه در این گزارش این است که در حالی که جرائم سایبری اغلب مربوط به هزینه های مالی قابل قابل توجه است، آسیبی که به اعتبار و شهرت شرکت ها وارد می شود می تواند حتی تأثیر بیشتری داشته باشد و صرف قرار گرفتن یک شرکت به عنوان قربانی حمله سایبری تأثیری مخرب بر تجارت آن خواهد داشت.

این گزارش همچنین اعلام کرده است که جرائم سایبری یک تجارت قانونی در صنعت کشور آمریکاست و پس از شرکت اپل می تواند دومین تجارت به شمار رود.

همچنین این گزارش هشدار می دهد که اگر شما امروزه در حال انجام تجارت هستید، به طور تضمینی می توان گفت که در چند سال آینده هک خواهد شد و این موضوع، اهمیت این یافته ها را بیشتر آشکار می کند.منبع :

میلیارد

تبلیغات