تهدید امنیتی در مرکز اصلی گوگل

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گزارش های پلیس حاکی از آن هستند که شرکت گوگل در مرکز اصلی خود در سیلیکون ولی با تهدیدهای امنیتی روبرو شده است.

تهدید امنیتی در مرکز اصلی گوگل

تهدید امنیتی در مرکز اصلی گوگل -آکاتهدید

آکاایران: تهدید امنیتی در مرکز اصلی گوگل

گزارش های پلیس حاکی از آن هستند که شرکت گوگل در مرکز اصلی خود در سیلیکون ولی با تهدیدهای امنیتی روبرو شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی cnet، شرکت های بسیار زیادی در سیلیکون ولی حضور دارند ولی در میان این شرکت ها برخی از آنها شرایط بسیار متفاوتی با سایرین تجربه می کنند زیرا علاوه بر تهدیدهای دیجیتالی شاهد تهدیدهای امنیتی فیزیکی نیز هستند.

به تازگی گزارش هایی منتشر شده است که نشان دهنده این هستند که شرکت گوگل در مرکز اصلی خود در سیلیکون ولی با تهدیدهایی بسیار جدی روبرو شده است.

تهدید امنیتی در مرکز اصلی گوگل

امنیتی

هنوز اطلاعاتی درباره نحوه این تهدید و نوع آن منتشر نشده است و به نظر می رسد که گوگل نیز علاقه ای به افشای اطلاعات بیشتر در این زمینه را ندارد.


تنها اطلاعات منتشر شده نشان از این دارند که این امر بدون ایجاد مجروحیت برای هیچ یک از افراد حاضر در این شرکت خاتمه یافته است و پلیس به سرعت موضوع یاد شده را حل و فصل کرده است.

شایان ذکر است که تلاش رسانه ها برای ارتباط با گوگل در این زمینه ناموفق بوده است و مسئولان این شرکت از اظهار نظر در این باره خودداری کرده اند.
 منبع :

گوگل

تبلیغات