حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP

حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP
,ساختار,Search,موجود,[categoriy]

آکاایران: حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP

ساختار Search موجود در ویندوز XP بدین صورت بنا شده است که هنگامی که شما نام فایلی را جستجو می‌کنید، جستجوگر ویندوز تنها فایل‌هایی را برای شما به نمایش میگذارد که توسط ویندوز شناخته شده هستند. در این ترفند قصد داریم روشی را از طریق رجیستری ویندوز به شما معرفی کنیم که با بهره‌گیری از آن می‌توانید بهترین نتیجه جستجو را داشته باشید چرا که تمامی فایل‌ها از اعم از شناخته‌شده و ناشناخته توسط Serach ویندوز جستجو می‌شوند.


بدین منظور:
از منوی Start وارد Run شوید.
عبارت regedit را وارد نموده (ترفندستان) و Enter بزنید تا ویرایش‌گر رجیستری ویندوز باز شود.
مسیر زیر را دنبال کنید:

 به گزارش آکاایران: 
HKEY_LOCAL_MACHINE/System/CurrentControlSet/Control/Contentlndex

از قسمت دیگر پنجره، بر روی FilterFilesWithUnknownExtensions دوباره کلیک کرده و در قسمت Value مقدار آن را به 1 تغییر دهید و OK کنید.
اگر FilterFilesWithUnknownExtensions در این محل وجود ندارد، در فضای خالی راست‌کلیک کرده و New > DWORD را انتخاب کنید. نام آن را FilterFilesWithUnknownExtensions قرار داده و مرحله بالا را اجرا کنید.
در پایان کافی است سیستم را یک‌بار از نو راه‌اندازی کنید تا تغییرات اعمال گردد.

منبع :

حل مشکل عدم جستجوی کلیه ی فایل ها در ویندوز XP گردآوری توسط بخش ترفند ویندوز ایکس پی، ویندوز xp، ترفندهای ویندوز xp،ترفندهای ویندوز ایکس پی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات