مشاهده تاریخچه آپدیت و بروز رسانی ویندوز ویستا و 7

Windows Update یکی از ابزارهای موجود در ویندوزهای ویستا و 7 است که امکان به‏رو‏نمودن ویندوز را با نصب آخرین پچ‏های امنیتی و نرم افزاری فراهم می‏سازد. استفاده از Windows Update یکی از بهترین راه‏ها برای حفظ امنیت کامپیوتر و ویندوز است. به طور پیش‏فرض در ویندوز ویستا و 7، آپدیت‏ها به صورت اتوماتیک از اینترنت دانلود شده و بر روی ویندوز نصب می‏شوند.

بروز رسانی ویندوز

به همین دلیل بسیاری از کاربران بدون این که تغییری در تنظیم Windows Update دهند اصلاً متوجه به روز شدن ویندوز خود نمی‏شوند. در نتیجه مطلع نمی‏شوند که بر روی ویندوزشان چه آپدیت‏هایی نصب شده است. خوشبختانه در ویندوزهای ویستا و 7 می‏توان به سادگی تاریخچه آپدیت‏های دانلود شده و نصب شده ویندوز را مشاهده کرد. در این ترفند قصد داریم به معرفی نحوه انجام این کار بپردازیم.

برای این کار:
وارد منوی Start شوید و عبارت Windows Update را وارد نموده و Enter بزنید.
در پنجره باز شده، بر روی View update history کلیک کنید.
در این پنجره امکان مشاهده تک‏تک آپدیت‏های دانلود شده و نصب شده بر روی ویندوز را خواهید داشت.
در ستون Name، توضیح هر آپدیت درج شده است.
در ستون Status، وضعیت هر آپدیت مشخص شده است. این وضعیت می‏تواند Successful باشد به این معنا که آپدیت با موفقیت روی ویندوز نصب شده است. و یا عبارت Failed در آن درج شده باشد به این معنا که آپدیت به طور کامل بر روی ویندوز نصب نشده است. دلیل این موضوع می‏تواند مشکلاتی از قبیل مشکل اتصال اینترنت یا عدم نصب یک آپدیت ضروری پیش از نصب این آپدیت، باشد.
در ستون Importance نیز میزان اهمیت نصب هر آپدیت درج شده است.
و نهایتاً در ستون Date Installed نیز تاریخ نصب شدن هر آپدیت مشخص شده است.
با راست کلیک بر روی هر آپدیت و انتخاب گزینه View details می‏توانید جزئیات مربوط به آپدیت را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است برای حذف هر آپدیت از روی ویندوز می‏توانید بر روی گزینه Installed Updates در بالای همین پنجره کلیک کنید.

 کاری از آکاایران

منبع : ترفندستان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

متوقف شدن به روز رسانی در بازار , چگونه کامپیوتر خود را بروز کنیم , بروز کردن ویندوز سون در لپ تاپ , لپدیت ویندوز چه کاربردی دارد؟ , بروز کردن ویندوز 7 در لپدتاپ , چگونه ویندوز 7 را آپدیت کنیم , چگونه ویندوز 7 را اپدیت کنیم , بروز رسانی یا به روز رسانی , به روز رسانی یا بروز رسانی , دریافت آپدیت کریتیو ویندوز , طریقه آپدیت کردن ویندوز 7 , به روز رسانی یا بروزرسانی , طریقه ی ابدیت کردن ویندوز , فایل به روز رسانی t14plus , نحوه آپديت كردن ويندوز 7 , بروزرسانی یا به روزرسانی , آیا ویندوز را آپدیت کنیم , آپدیت خودبخودی ویندوز 7 , مشاهده هیستوری ویندوز 7 , آپدیت ویندوز سون به 10 , به روز رسانی ویندوز ت , زمان بروز شدن آتوریتی , چگونگی آپدیت ویندوز 7 , به روز رسانی mihalism , آموزش آپدیت ویندوز 7 , آپدیت ویندوز سانتافه , بروز رسانی برنامه ها , عوارض آپدیت ویندوز 7 , به روز رسانی بی سیم , آپدیت های ویندوز ها , آپديت كردن ويندوز 7 , به روزرسانی لندروور , حجم آپدیت ویندوز 10 , اپدیت کردن ویندوز 7 , نحوه آپدیت ویندوز 7 , به روز رسانی مطالب , آموزش آپدیت ویندوز , طریقه ابدیت ویندوز , نحوه اپدیت ویندوز , بروز رسانی می شود , اپگرد کذدن ویندوز , آبدیت کردن ویندوز , تاثیر آپدیت صفحه , بروزرسانی ویندوز , اپدیت ویندوز سون , ابدیت کامپیوتر , آپدیت ویندوز 7 , ابديت ويندوز 7 , ویندوز ابدیت , آپدیت ویندوز , اپدیت ویندوز , به روز رسانی

تبلیغات