حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای ویندوز ویستا از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا

حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا
,شرکت,Apple,با,[categoriy]

آکاایران: حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا

شرکت Apple با ساخت مرورگر Safari به نوعی خود را وارد جنگ مرورگرهای اینترنتی کرده است. این مرورگر، به دلیل قابلیت‌های خاص خود به ویژه سرعت لود صفحات به شکل فوق‌العاده بالا توانسته است طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند. اما مشکلی که برای بسیاری از کاربران ویندوز ویستا پیش آمده است Crash کردن نسخه جدید این مرورگر پس از گذشت حدود 20 ثانیه کار با آن است، به طوری که با بسته شدن مرورگر امکان کار با آن وجود ندارد. در این ترفند به معرفی روش حل این مشکل به شکلی ساده خواهیم پرداخت.

برای این کار:
به گزارش آکاایران: قابلیت Compatibility Mode ویندوز ویستا به کمک ما خواهد آمد.
بر روی آیکن Safari در دسکتاپ یا فایل exe اصلی برنامه راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
به تب Compatibility بروید.
حالا تیک گزینه Run this program in compatibility mode for را بزنید و Windows XP Service Pack 2 را انتخاب (ترفندستان) کنید.
OK کرده و خارج شوید.
به همین سادگی می‌توانید این مشکل را حل کنید.
دقت کنید این کار را برای هر شورتکاتی که به طور معمول از آن برای باز کردن برنامه استفاده می‌کنید نیز می‌توانید انجام دهید.

منبع :

حل مشکل Crash کردن مرورگر Safari در ویندوز ویستا گردآوری توسط بخش ترفند ویندوز ویستا، ویندوز vista، ترفندهای ویندوز ویستا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات