آکاایران: ذخیره ی بهتر عکس در نرم افزار SnagIt

نرم افزار عکس از صفحه کامپیوتر

ذخیره ی بهتر عکس در نرم افزار SnagIt

آکاایران: ذخیره ی بهتر عکس در نرم افزار SnagIt

نرم افزار TechSmith SnagIt را می‌توان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای فیلم‌برداری و عکس‌برداری از صفحه نمایش دانست. کار با این نرم‌افزار بسیار ساده است و کاربران زیادی از این برنامه بهره می‌گیرند. در این ترفند قصد داریم روشی بسیار کارآمد را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می‌توانید کیفیت عکسی که با این نرم‌افزار از صفحه می‌گیرید را تا مقدار زیادی بالا ببرید.
 
برای این کار:
هنگامی که شما از قسمت مورد نظر خود عکس گرفتید، صفحه ای با نام SnagIt Capture Preview باز می شود که امکان ویرایش و ذخیره عکس در آن وجود دارد.
به گزارش آکاایران: شما بعد از انجام عملیات ویرایش می‌توانید بر روی دکمه‌ی Save as یا Finish کلیک کنید تا عکس خود را ذخیره کنید. با زدن یکی از دکمه‌های مذکور صفحه‌ی ذخیره شدن باز می‌شود که اگر پسوند فایل عکس شما روی JPG باشد می‌توانید کیفیت عکس را تغییر دهید. در حالت عادی کیفیت عکس روی تنظیم شده است. اکثر کاربران بدون توجه به گزینه ی Options در صفحه عکس خود را ذخیره میکنند.
حال در صفحه ذخیره بر روی گزینه ...Options کلیک کنید و عدد جلوی کلمه ی Quality را به 99 تغییر دهید.
درست است که تغییر زیادی بر کیفیت عکس ندارد ولی مطمئناً تاثیر مثبتی خواهد داشت. خصوصاً در مورد حرفه‌ای ها و کسانی که با ویرایش عکس سروکار دارند.

آخرین ورژن این نرم افزار از اینجا قابل دریافت است.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرم افزار عکس از صفحه کامپیوتر

تبلیغات