خروج از راه دور از حساب کاربری اسکایپ -

آکاایران: خروج از راه دور از حساب کاربری اسکایپ

آکاایران حساب کاربری اسکایپ

 

به گزارش آکاایران فرض کنید بر روی یک رایانه ی عمومی وارد حساب کاربری خود در نرم افزار Skype شده اید و بعد از ترک محل متوجه می شوید فراموش کرده اید که از حساب کاربری خود Sign-out کنید. در این زمان چاره ی کار چیست؟ با استفاده از این ترفند اولاً می توانید لیست کلیه اتصالات جاری حساب اسکایپ خود در دستگاه ها و مکان های مختلف را مشاهده کنید و سپس از کلیه حساب های کاربری به طور از راه دور خارج شوید.

 

ابتدا نیاز است که مجدد وارد حساب کاربری خود شوید. این کار را می توانید از طریق رایانه ی شخصی یا اپلیکیشن موبایل اسکایپ نیز انجام دهید.

 

پس از ورود به حساب اسکایپ، برای مشاهده ی لیست کلیه ی اتصالات جاری این پیام را به یکی از افراد موجود در لیست مخاطبین خود ارسال کنید:

 /showplaces

 

دقت کنید این پیام و پاسخ آن را فقط خود شما مشاهده می کنید و شخصی که پنجره ی چت با او را باز کرده اید اصلاً متوجه این پیام نمی شود.

 

پس از ارسال این پیام، بلافاصله لیست اتصالات جاری در دستگاه های مختلف نمایان می گردد.

 

 

اما برای خروج از حساب کاربری در دستگاه های دیگر، این پیام را همانند قبل به یکی از مخاطبین ارسال کنید:

/remotelogout

 

بلافاصله بعد از ارسال پیام، خروج از حساب های کاربری دیگر انجام می گیرد. این موضوع را می توانید با دستور نمایش اتصالات جاری مجدد چک کنید. شخص دریافت کننده متوجه دریافت این پیام نیز نخواهد شد.

 

خروج از راه دور از حساب کاربری اسکایپ

 

منبع:tarfandestan.comچند گام بالاتر

  • عدم دریافت تماس از افراد ناشناس
  • اموزش ایجاد کلید های میانبر در اسکایپ
  • چه طور با Skype کار کنیم؟
  • چگونه یک مکالمه در اسکایپ را ضبط کنیم؟
  • برقراری تماس های اسکایپ از مرورگر

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هشدار خروج از حساب در اندروید

تبلیغات