loading...
کاربران اندروید

آکاایران: گوگل لنز اکنون برای تمام کاربران اندروید از طریق Google Photos قابل دسترسی است

آکاایران: گوگل در ماه گذشته اعلام کرد که قابلیت لنز خود را پس از اتمام مدت زمان چند ماهه انحصار آن برای پیکسل ها، برای تمام کاربران اندروید و ios از طریق برنامه Google Photos ارائه خواهد کرد. امروز این ادغام نهایتا با بروزرسانی برای برنامه Photos در پلی استور، انجام خواهد شد.

با استفاده از لنز، می توانید از عکس یک بیزنس کارت مخاطب ایجاد کنید و یا از مکان های معروفی که عکسشان را گرفته اید اطلاعات بیشتری دریافت کنید. این بخاطر این است که لنز می تواند آنچه که به آن می نگرید را درک کند و بیشترین اطلاعات را از آن بکشد. به زودی پشتیبانی آن برای تشخیص حیوانات و گیاهان تقویت خواهد شد تا به عنوان مثال بتواند نژاد های مختلف سگ را از هم تفکیک کند.

با انتشار این برنامه در امروز، کاربران اندروید می توانند گوگل لنز را امتحان کنند تا کارهایی مانند ایجاد مخاطب از یک بیزنس کارت و یا بدست آوردن اطلاعات بیشتر از مکانی معروف، را بدست آورند. برای شروع، اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه Google Photos برای اندروید را دارید: https://t.co/KCChxQG6Qm

نسخه ios نیز بزودی عرضه خواهد شد: pic.twitter.com/FmX1ipvN62

-Google Photos (@googlephotos) march 5, 2018

همانطور که در تویت درج شده در بالا می بینید، گوگل می گوید که لنز هنوز در مرحله “عرضه بزودی”برای Photos در ios قرار دارد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات