کدهای اینستاگرام ویژگی های تماس صوتی و تصویری پنهانی را نمایان می کند

آکاایران: کدهای اینستاگرام ویژگی های تماس صوتی و تصویری پنهانی را نمایان می کند

آکاایران: به گزارش از TechCrunch، طبق بررسی هایی که روی کدهای اینستاگرام صورت گرفته است، چندین فایل با نشانی ویژگی تماس صوتی و تصویری برای اینستاگرام ظاهر گشته است. بر روی این فایل ها نشانه ی “تماس صوتی” و “تماس تصویری” و آیکون های تماس و دوربین که در بسته های نصبی آندروید (APK) وجود دارد ثبت شده است. فایل های APK دربردارنده تمامی کد های برنامه ها می باشند و می توانند فایل های عملکردهای منتشر نشده ای که هنوز در برنامه وجود دارد ولی راه اندازی نشده اند را نشان دهد.

اگر این ویژگی در اینستاگرام منتشر شود می تواند این شبکه اجتماعی را تهدیدی بزرگتر برای اسنپ چت کند. اسنپ چت نیز دارای تماس ویدیویی می باشد، اما به گونه ای این ویژگی در آن بلا استفاده شده است. برای استفاده شما باید بر روی پروفایل دوستتان ضربه بزنید و آنگاه گزینه ی تماس را در صفحه اختصاصی چت انتخاب کنید. طراحی مجدد اسنپ چت شاهد عصبانیت و پریشانی کاربران شده است، بنابراین اگر اینستاگرام بخواهد ویژگی تماس را مستقیما بکار ببرد می تواند دلیلی دیگر برای باقی نگه داشتن کاربران بر سر استفاده از اینستاگرام باشد.

اینستاگرام به دزدیدن ویژگی های اسنپ مانند فیلم ها و عکس های کوتاه مدت شناخته شده است. (هم اکنون استوری اینستاگرام کاربران بیشتری نسبت به اسنپ چت دارد.) تماس های اسنپ چت به شما این امکان را می دهد که بوسیله لنز های AR صورتتان را با شکل های فانتزی مثل گوش سگ و یا تاج گل مانند تزئین کنید. هم اکنون اینستاگرام لنز های خود را برای عکس های سلفی دارا می باشد، بنابراین می توان انتظار داشت که از این ویژگی در تماس ویدیویی نیز بهره ببرد.

هنوز اشاره ای مبنی بر این ویژگی و زمان انتشارش نشده است.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات