واتس آپ

آکاایران: واتس آپ بتا برای ویندوزفون شامل ویژگی های نوین می شود

آکاایران: باور کنید یا نه، آپدیتی برای واتس آپ در ویندوزفون آمده است. نسخه نوین ۲٫۱۸٫۳۰ میباشد. در بین ویژگی های نوین لایو لوکیشن ( موقعیت مکانی زنده ) وجود دارد. این به شما اجازه می دهد تا موقعیت خود را با دیگران برای دوره زمانی مشخص شده به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این ویژگی، داخل چت شده و بر روی لوکیشن بزنید. سپس شما مدت زمانی را که می خواهید واتس آپ به دیگران امکان مشاهده اینکه شما کجا هستید را بدهد، مشخص می کنید. ۳ گزینه برای اننتخاب وجود دارد، ۱۵ دقیقه، ۱ ساعت یا ۸ ساعت. شما همچنین میتوانید به صورت ناگهانی و با کلیک بر گزینه اتمام، لایو لوکیشن خود را هر موقع که خواستید پایان بخشید.

ویژگی نوین دیگری که در واتس آپ بتا برای ویندوزفون یافت می شود، قسمت جستجو در اطلاعات گروه را اضافه میکند. با این قابلیت نوین، کاربران می توانند فورا اعضای گروه را پیدا کنند. شما همچنین می توانید پیام هایی که در گروه فرستاده اید تا زمانی که بیشتر از ۶۸ ساعت و ۱۶ ثانیه از انتشار آن نگذشته باشد، حذف کنید. در آخر، قسمت  Download My Data گزارشی از اطلاعات شما در حساب واتس آپ ایجاد می کند. شما میتوانید درخواست دانلود گزارش را بکنید، که ۲۰ روز طول خواهد کشید، بعد از اینکه گزارش را دانلود کردید ( که باید در طی ۳۰ روز پس از آماده شدن آن باشد)، گزارش از سرور واتس آپ حذف میشود.

برای اضافه کردن واتس آپ به دستگاه ویندوزفونی خود بر روی WhatsAppBeta کلیک کنید. برنامه رایگان و حجم آن ۲۸٫۷۵ مگ میباشد. و فراموش نکنید که اسکرین شات های این قابلیت های نوین را در زیر ببینید. در نظر داشته باشید که اکثر این قابلیت ها هم اکنون در نسخه های IOS و اندروید واتس آپ وجود دارند.

واتس آپ
واتس آپ
واتس آپ
واتس آپ
واتس آپ
واتس آپ

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات