مایکروسافت می خواهد کورتانا را به outlook اندروید و IOS بیاورد

آکاایران: مایکروسافت می خواهد کورتانا را به outlook اندروید و IOS بیاورد

آکاایران: مایکروسافت به تدریج قابلیت های بیشتری مرتبط با هوشمندی ایمیل را به کورتانا، دستیار دیجیتال خود اضافه می کند، اما در برابر ادغام مستقیم آن به Outlook mobile مقاومت می کرد. این به زودی تغییر خواهد کرد. منابع تقریبا نقشه های outlook مایکروسافت، گفته اند که شرکت در حال حاظر در حال تست کردن کورتانا در outlook برای اندروید و IOS می باشد.

ادغام کورتانا به کاربران سرویس های محبوب ایمیل اجازه می دهد تا به ایمیل های خود گوش داده یا با صدای خود به آن ها پاسخ دهند. این به ویزه برای سفرهای ماشینی کاربردی است و مایکروسافت درحال تست ادغام مستقیم کورتانا با Outlook که بر بستر بلوتوث انجام می شود و پیام هارا بلند می خواند، می باشد. کاربران می توانند از کورتانا عباراتی مانند: “ایمیل من چیست” بپرسند، یا اینکه بخواهند فقط ایمیل از مخاطبین خاصی خوانده شود.

درحال حاظر مایکروسافت درحال تست ادغام کورتانا در داخل شرکت است، و اگر بازخورد مثبتی داشته باشد، این قابلیت بصورت بتا و نسخه عمومی برای اندروید و IOS عرضه می شود. اخبار ادغام کورتانا در Outlook درست چند هفته پس انتقال outlook به اندروید و IOS برای نظارت بر دستیار دیجیتال کورتانا، به بیرون نشر کرد. خاویر سولترو، شخصی که اولین بار زمانی به مایکروسافت پیوست که نیاز برای برنامه ساز برای تولید یک برنامه ایمیل وجود داشت، به Harry Shum، رئیس بخش هوش مصنوعی مایکروسافت گزارش خواهد داد.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات