در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فیس بوک احتمالا بدنبال ساخت نرم افزار خبرخوان مشابه فلیپ بورد است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فیس بوک احتمالا بدنبال ساخت نرم افزار خبرخوان مشابه فلیپ بورد است
فیس بوک احتمالا بدنبال ساخت نرم افزار خبرخوان مشابه فلیپ بورد است

آکاایران: فیس بوک احتمالا بدنبال ساخت نرم افزار خبرخوان مشابه فلیپ بورد است

آکاایران: براساس این گزارش، بزرگ ترین شبکه اجتماعی دنیا قصد دارد نرم افزاری را ارائه کند تا کاربرانش برای مشاهده اخبار در شاخه های مختلف از آن استفاده کنند.

در حال حاضر Flipboard محبوب ترین اپلیکیشن در این حوزه است. اخبار در این نرم افزار در قالب مجله های دیجیتالی نمایش داده می شوند و کاربر براساس سلیقه خود می تواند مجله های مختلف در شاخه های متنوع را انتخاب نماید.

گوگل نیز در اقدامی مشابه نرم افزار Currents را برای پلتفرم های مختلف عرضه نمود، اما این نرم افزار هیچ گاه به اندازه Flipboard محبوب نشد.

فیس بوک هنوز بصورت رسمی وجود Paper را تایید نکرده است، اما احتمالا طی ماه های آینده شاهد معرفی رسمی آن و عرضه این اپلیکیشن برای ابزارهای موبایل شامل تبلت ها و تلفن های هوشمند خواهیم بود.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

فیس بوک احتمالا بدنبال ساخت نرم افزار خبرخوان مشابه فلیپ بورد است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات