در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجله اینترنتی اندیشه سبز خزر - دکمه ی وضعیت Wi-Fi و Bluetooth در Control Center سیستم عامل iOS 11 منجر به غیر فعال شدن آنان نمی گردد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سیستم عامل

آکاایران: مجله اینترنتی اندیشه سبز خزر

آکاایران: Apple یافته‌ی محقق امنیتی، Andrea Barisani مبنی بر آنکه روشن و خاموش کردن Wi-Fi و Bluetooth از طریق Control Center در iOS 11 به طور کامل منجر به خاموش شدن آن‌ها نمی‌گردد را تأیید کرده است.
در عوض، این دکمه‌ها تنها منجر به قطع شدن ارتباط iPhone و iPad با دستگاه‌های مورد نظر می‌گردد. Apple اعلام کرده است این گونه رفتار به دلیل آن است که گوشی پس از قطع ارتباط با دستگاهی دیگر، همچنان امکان استفاده از قابلیت‌های AirDrop، AirPlay، Apple Pencil، Apple Watch، Instant Hotspot و Location Services را دارا می‌باشد.
به گزارش آکاایران: اما نکته‌ی مهم آن است که اگر کاربری بخواهد به طور کامل این دو امکان ارتباطی را به دلایل امنیتی و یا مصرف باتری بر روی گوشی خود خاموش کند، چه؟ برای این‌کار بایستی اقدام به خاموش کردن این دو راه‌کار ارتباطی از طریق تنظمیات داخلی iPhone و یا iPad نماید.

.

منبع : askitnews.com

مجله اینترنتی اندیشه سبز خزر - دکمه ی وضعیت Wi-Fi و Bluetooth در Control Center سیستم عامل iOS 11 منجر به غیر فعال شدن آنان نمی گردد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات