تغییرات کاربردی برنامه Gmail

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییرات کاربردی برنامه Gmail ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تغییرات کاربردی برنامه Gmail
,gmail,inbox,گوگل

آکاایران: تغییرات کاربردی برنامه Gmail

آکاایران: شرکت گوگل به روز رسانی های جدیدی را برای نرم افزارهای Gmail و Inbox منتشر کرده است. این به روز رسانی ها تغییرات کوچک اما بسیار کاربردی را به همراه دارند که تأثیر زیادی در کاهش اتلاف وقت کاربران خواهد داشت.

به گزارش آکاایران: مهم ترین تغییری که پس از به روز رسانی دو نرم افزار با آن روبرو می شوید، تبدیل آدرس ایمیل، آدرس محل سکونت و همچنین شماره تماس مخاطبان به هایپرلینک است. به این ترتیب کاربران می توانند بسیار سریع تر از قبل با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند.

,gmail,inbox,گوگل

گفتنی است، با انتخاب آدرس محل سکونت هر مخاطب نرم افزار Google Maps به صورت خودکار محل سکونت وی را نمایش می دهد. از سوی دیگر انتخاب آدرس ایمیل امکان ارسال ایمیل توسط نرم افزار Gmail را فراهم خواهد کرد. همچنین انتخاب شماره تلفن مخاطب نیز باعث برقراری تماس از طریق نرم افزار پیش فرض تلفن همراه خواهد شد.

,gmail,inbox,گوگل

در نهایت باید گفت این به روز رسانی ها از هم اکنون در دسترس کاربران اندروید، iOS و همچنین نسخه های وب این نرم افزارها خواهد بود.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تغییرات کاربردی برنامه Gmail گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات