اَپ شناس : معرفی برنامه Relight - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اَپ شناس : معرفی برنامه Relight ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,اَپ شناس,relight,اپ شناس,[categoriy]

آکاایران: اَپ شناس : معرفی برنامه Relight

آکاایران: همانطور که می دانید همیشه نور باعث می شود تا تصاویر فوق العاده شوند البته اگر به اندازه کافی باشد! حال ما قصد داریم تا به شما یک برنامه معرفی کنیم تا کار کم و زیاد کردن نور تصاویر و هزاران چیز دیگر را برای شما راه بی اندازد. خب نام آن Relight که یک برنامه HDR است و با هشت حالت منحصر به فرد به اصلاح نور تصاوبر می پردازد، به تصاویر افکت های هنری HDR اضافه می کند و هزاران چیز دیگر. همچنین این برنامه به شما این امکان را می دهد تا تصاویر خود را نیز ویرایش کنید و پیشنمایش تغییرات را نیز به شما نشان می دهد تا دیگر اشتباهی در ویرایش تصاویر رخ ندهد. همچنین این برنامه به شما این امکان را می دهد تا فاقد از دست دادن لحظه ای تصاویر HDR بی اندازید. در کل می توان گفت که با این برنامه شما به یک عکاس ماهر تبدیل خواهید شد.

,اَپ شناس,relight,اپ شناس,[categoriy]
,اَپ شناس,relight,اپ شناس,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این برنامه برای iPhone 6S و 6S Plus تعبیه شده است و از قابلیت تاچ 3D نیز پشتیبانی می کند. در کل با استفاده از این برنامه شما می توانید جلوه های بصری زیبایی به تصاویر خود ببخشید. برای دستیابی به این برنامه شما می بایستی مبلغی معادل 2.99 دلار بپردازید و به نظر من این برنامه ارزش 3 دلار هزینه کردن را دارد.

لینک دانلود و خرید برنامه Relight

 

0
.

منبع : ech.gamefa.com

اَپ شناس : معرفی برنامه Relight گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات