Extensify فروشگاه توییک ها را بدون جیلبریک به iOS می آورد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Extensify فروشگاه توییک ها را بدون جیلبریک به iOS می آورد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Extensify فروشگاه توییک ها را بدون جیلبریک به iOS می آورد
,apps,custom,cydia,[categoriy]

آکاایران: Extensify فروشگاه توییک ها را فاقد جیلبریک به iOS می آورد

آکاایران: اگر تاکنون موفق نشده اید جادوی جیلبریک را در دستگاه iOS خود تجربه کنید، و خود را در دنیایی از توییک ها در آن سردرگم یافته اید، حال بهتر است بدانید که راهی برای تجربه ی چنین شخصی سازی فاقد نیاز به جیلبریک کردن دستگاه خود وجود دارد. پس از انتظار چند ماه اخیر، امروز Extensify به صورت آزمایشی منتشر شد، البته به صورت کدهای مخصوص که به برخی کاربران فرستاده می شد. کدهای بیشتری هر هفته ارائه خواهند شد تا زمانی که زمان عرضه ی نهایی فرا رسد، زمانی که هنوز تاریخی برای آن مشخص نشده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

به گزارش آکاایران: این نرم افزار می تواند قابلیت های دستگاه iOS شما را بواسطه ی اجازه دادن به کاربران برای دستکاری نرم افزارهای توسعه دهندگان بوسیله ی توییک ها فاقد نیاز به جیلبریک، بیشتر کند. نرم افزار در واقع نقش فروشگاه برای این توییک ها را بازی می کند، بیشتر شبیه سیدیا، اما بسیار شبیه تر به Apple App Store از منظر رابط کاربری. کاربران می توانند با طبقه بندی بر اساس نرم افزار یا توییک، زمان انتشار و زمان به روز رسانی در فروشگاه به گشت و گذار و جست و جو بپردازند. نصب یک توییک هم به آسانی نصب یک نرم افزار از App Store است، اما دقیقا شبیه به روشی که توییک های سیدیا کار می کنند، نیست.

Extensify نرم افزار نصب شده را دست کاری نمی کند، به جای این کار، ورژن های دستکاری شده از نرم افزارهای دلخواهتان را موسوم به Exoها نصب می کند. بنابراین، اگر شما به عنوان مثال Instagram را در دستگاهتان نصب داشته باشید، و یک Exo برای Instagram از فروشگاه Extensify نصب کنید، یک نسخه ی اضافی و دست کاری شده از نرم افزار با نام Instagram+ در صفحه ی اصلی دستگاهتان ظاهر خواهد شد.

این Exoها فقط برای برنامه ها موجود هستند، و برعکس توییک های اصلی جیلبریک موجود در سیدیا برای دستکاری در حد سیستم iOS کارایی نخواهند داشت.

,apps,custom,cydia,[categoriy]

در حال حاظر این پلتفرم میزبان حدود ۲۸ توییک برای مجموعه ی کوچکی از نرم افزارهای رایگان معروف App Store، شامل ورژن های پورت شده ی توییک های معروف جیلبریک مانند Phantom برای Snapchat است، ولی انتظار می رود این اعداد پس از عرضه ی نهایی نرم افزار بیشتر شوند.

Extensify همچنین یک API برای توسعه دهندگان تدارک دیده است تا بتوانند Exoهای مخصوص خود را خلق کنند. طبق طبیعت فروشگاه هایی که محصولات افراد شخص ثالث را ارائه می کنند، تصمیم این که توییک های توسعه دهندگان رایگان باشد یا نه بر عهده ی خود آن ها است، اما صفحه ی پرسش و پاسخ Extensify ادعا می کند که بیشتر توییک هایی که در حال حاظر موجود هستند، رایگان هستند. از سوی دیگر، خود نرم افزار مبلغی را به عنوان حق اشتراک برای دسترسی به فروشگاه از کاربران خواهد خواست.

Extensify با هر iPhone، iPad، و iPod touch که iOS 8، iOS 9 و نسخه ی جدیدتری را داشته باشد سازگار است. خود Extensify از طریق sideload بوسیله ی Safari و سپس نصب و اعتمادسازی profile تنظیمات برای آن از مسیر Settings > General > Profile قبل از اولین اجرا نصب می شود.

اگر می خواهید این نرم افزار را امتحان کنید، می توانید یک promo code در https://extensify.io/ درخواست کنید و در طول مدت عرضه ی آزمایشی، آن را تجربه کنید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

Extensify فروشگاه توییک ها را بدون جیلبریک به iOS می آورد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات