قابلیت تماس تلفنی به نسخه وب اسکایپ اضافه شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قابلیت تماس تلفنی به نسخه وب اسکایپ اضافه شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قابلیت تماس تلفنی به نسخه وب اسکایپ اضافه شد
,آپدیت اسکایپ تحت وب,آپدیت نوین اسکایپ,اسکایپ,[categoriy]

آکاایران: قابلیت تماس تلفنی به نسخه وب اسکایپ اضافه شد

آکاایران: همانطور که می دانید مدت بسیاری نیست که نسخه تحت وب برنامه محبوب شرکت مایکرسوافت یعنی اسکایپ راه اندازی شده است و به تازگی مایکروسافت به رووزرسانی نوین آن را انجام داده ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

به گزارش آکاایران: یکی از محبوبیت های برنامه اسکایپ این سات که کاربران می توانند از طریق این برنامه تماس تلفنی انجام دهند یعنی  با این نرم افزار می توان شماره های همراه را گرفت، البته مدت زیادی است که این ویژگی از حالت غیر رایگان درآمده و مایکروسافت مبلغ ماهانه ای را برای آن در نظر گرفته است. در به روزرسانی نوین اسکایپ  تحت وب یا مبتنی بر وب قابلیت شماره گیری اضافه شده است یعنی کاربران تحت وب اسکایپ به ویژگی تماس تلفنی دسترسی دارند.

به گفته شرکت مایکرسافت این ویژگی به دلیل درخواست زیاد کاربران و ارسال بازخوردها اضافه شدو این شرکت قصد چنین کاری را نداشته است که اکنون نیاز اولیه دانولد برنامه اسکایپ برطرف شده است. اسکایپ تحت وب اکنون به کاربران اجازه می دهد تا تماس غیر اسکایپی را انجام دهند و علاوه بر این می تواند فیلم های یوتیوب را به صورت مستقیم بدونه تغییر مسیر پخش کند.

اما برای برقراری تماس تلفنی از طریق اسکایپ تحت وب باید مبلغی را پرداخت کنند که البته این مبلغ می تواند به صورت ماهیانه بر اساس نیاز کاربر پرداخت شود. همچنین مایکروسافت وعده بهتر کردن نسخه تحت وب اسکایپ را در هفته ها و شاید ماه های آینده داده است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0
.

منبع : ech.gamefa.com

قابلیت تماس تلفنی به نسخه وب اسکایپ اضافه شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات