اپ استور iMassage برای IOS 10 شامل استیکرهای سوپر ماریو است - آکا

آکاایران: اپ استور iMassage برای IOS 10 شامل استیکرهای سوپر ماریو است

آکاایران: در حالی که کمتر از 1 روز دیگر تا انتشار رسمی نسخه ی نهایی IOS 10 باقی مانده است، شرکت اپل اپلیکیشن فروشگاه iMassage نوین خود را برای بازی ها، استیکرها و اپلیکیشن هایی که می توانند با بروزرسانی نسخه نوین اپلیکیشن پیام رسان اپل کار کنند منتشر کرد. همانگونه که انتظار داشتیم این فروشگاه نوین تا حد زیادی به اپ استور شباهت دارد و می توان با فشردن آیکون آبی این اپلیکیشن که در سمت چپ باکس پیام در iMassage قرار دارد به آن دسترسی یافت کرد.

به گزارش آکاایران: افرادی که هم اکنون از نسخه ی بتای سیستم عامل IOS 10 استفاده می کنند همین حالا می توانند به فروشگاه نوین دسترسی دارا باشند و مجموعه ی استیکرهای مختلف را که شامل یک بسته استیکر ماریو ساخت نینتندو است بر روی گوشی خود نصب کنند. علاوه بر این، برنامه ها و بازی های جالبی نیز در این فروشگاه وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به Weather Channel، Open Table و بازی های مختلف پازل اشاره کرد. البته هنوز فروشگاه نوین اپل شلوغ و متنوع نیست، به طور حتم در ماه های آینده با استفاده بیشتر مردم از IOS 10 این اتفاق خواهد افتاد.

شرکت اپل قرار است در روز 13 سپتامبر حدود ساعت 10 صبح شروع به انتشار IOS 10 کند. برای مشاهده ی تغییرات کامل IOS 10 مقاله ی بررسی IOS 10 ما را بخوانید.

منبع : phoeArena

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات