یک آیکون دوربین به نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون اضافه شده است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک آیکون دوربین به نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون اضافه شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,facebook,اخبار تکنولوژی,برنامه ها,[categoriy]

آکاایران: یک آیکون دوربین به نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون اضافه شده است

آکاایران: اگر شما یکی از کاربران سیستم عامل ویندوزفون هستید و علاوه بر آن از اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ هم استفاده می کنید باید بدانید که یک آیکون دوربین به نسخه ی بتای این اپلیکیشن اضافه شده است. شماره ی نسخه ی نوین بتای این پیام رسان 2.16.208 است. آیکون دوربین در زیر نوار تنظیمات در پنجره ی چت ها قرار داده شده است و از آن برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها با مخاطبین استفاده می شود.

,facebook,اخبار تکنولوژی,برنامه ها,[categoriy]

به گزارش آکاایران: با این آیکون نوین کاربران می توانند به طور همزمان تصاویر و ویدئوهای خود را بیش از یک کاربر به اشتراک بگذارند. در حال حاظر کاربران یک مخاطب را انتخاب می کنند و یک تصویر و یا یک ویدئو را برای آن می فرستند. این یک فرآیند طولانی است که زمان را هدر می دهد. با این آیکون نوین یک تصویر و یا یک ویدئو انتخاب شده و برای هر تعداد مخاطبی که انتخاب کرده اید با یک ضربه زدن بر روی صفحه نمایش به صورت همزمان ارسال می شود.

زمان زیادی طول نمی کشد تا این ویژگی نوین به یکی از بخش های نسخه ی اصلی واتس اپ تبدیل شود. اگر شما از صبر کردن خوشتان نمی آید می توانید نسخه ی بتای اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ را با این ویژگی نوین از طریق این لینک دانلود کنید.

منبع : phoneArena

1+
.

منبع : ech.gamefa.com

یک آیکون دوربین به نسخه بتای واتس اپ برای ویندوزفون اضافه شده است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات