در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موزیلا حالت "راوی گری" را به مرورگر خود اضافه کرده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

موزیلا حالت "راوی گری" را به مرورگر خود اضافه کرده است
موزیلا حالت "راوی گری" را به مرورگر خود اضافه کرده است - آکا

آکاایران: موزیلا حالت "راوی گری" را به مرورگر خود اضافه کرده است

آکاایران: موزیلا در جدیدترین نسخه ی مرورگر فایرفاکس خود قابلیت های کاربردی جدیدی را اضافه کرده است که این مرورگر را بیش از پیش کاربردی تر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

به گزارش آکاایران: بیشتر این قابلیت ها بر افزایش سرعت خواندن آنلاین شما متمرکز گشته اند. در حالی که فایرفاکس در گذشته و در سال 2012 حالت خواندن فاقد تبلیغات و ساده ساز خروجی را منتشر ساخته بود، نسخه ی اخیرا منتشر شده قابلیت “راوی گری” را به حالت خواندن اضافه می کند که تجربه ی خواند و گوش دادن را بهتر می کند.

موزیلا شاید از قافله ی رقابت عقب افتاده باشد، چون اپل قبلا با دستیار روبوتیک VoiceOver اینکار را انجام دده است، اما قابلیت خواندن متن نوین فایرفاکس می تواند بسیار بهتر مقالات را بخواند و با این کار شما می توانید از صفحه نمایش فاصله بگیرید و یا به تب دیگری سوئیچ کرده و به انجام کار های دیگر بپردازید. حالت خواندن همچنین دارای تعدادی گزینه ی شخصی سازی خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد تا متن، اندازنده ی فونت و یا صدای راوی را در کنار تم های روشن و سیاه برای خواندن در روز و شب، تغییر دهند تا مطالعه ی راحت تری را دارا باشند.

اگر شما دارای دستگاهی اندرویدی باشید، فایرفاکس حال می تواند صفحه هایی را که شما متناوبا با آن ها کار دارید را ذخیره کند تا برای هر بار دیدن این صفحات منتظر بارگذاری نباشید و یا اگر حجم اینترنت شما تمام شده باشد، بتوانید باز به این صفحات دسترسی داشته باشید. در آخر، اپدیت نوین پشتیبانی از چند وطیفه گی بهتری را به ارمغان می آورد، که باید این پشتیبانی تجربه ی وب گردی روان و فاقد پرشی را برای شما فراهم کند. موزیلا می گوید که پاسخ گوشی کلی مرورگر را در کل به میزان 400 درصد برای کاربرانی که از افزونه های مهم استفاده می کنند، بهبود بخشیده است و موزیلا برنامه دارد تا از تمامی افزونه ها تا سال 2017 پشتیبانی به عمل آورد. در این نقطه، فایرفاکس به خاطر پشتیبانی از فلش شوکی را به کاربران وارد کرد و این کار بر روی پاسخگویی این مرورگر بسیار تاثیر منفی خواهد داشت.

نظر شما درباره ی قابلیت های نوین اضافه شده به مرورگر موزیلا فایرفاکس چیست؟

منبع: Engadget

0
.

منبع : ech.gamefa.com

موزیلا حالت "راوی گری" را به مرورگر خود اضافه کرده است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات