اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با ویژگی های جدید برای دوربین بروزرسانی شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با ویژگی های جدید برای دوربین بروزرسانی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با ویژگی های جدید برای دوربین بروزرسانی شد
,facebook,اخبار تکنولوژی,برنامه android,[categoriy]

آکاایران: اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با ویژگی های نوین برای دوربین بروزرسانی شد

آکاایران: پیام رسان محبوب واتس اپ اخیرا نسخه ی سیستم عامل اندروید آن یک بروزرسانی را دریافت کرده است که ویژگی های نوین و مهمی برای آن دسته از کاربرانی که با استفاده از اپلیکیشن دوربین این اپ اقدام به عکاسی می کنند را به آن افزوده است.

به گزارش آکاایران: با آخرین نسخه از اپ واتس اپ کاربران می توانند تصاویر و ویدئوهای خود را که قصد دارند با دوستان و خانواده ی خود به اشتراک بگذارند شخصی سازی و بهبود دهند. مجموعه ای از قابلیت های نوین به قسمت دوربین این اپلیکشین در سیستم عامل اندروید اضافه شده است که به کاربران اجازه می دهد بر روی تصاویر و ویدئوهای خود چیزی بنویسند و یا تصویری نقاشی کنند.

از همه مهم تر شما اکنون قادر هستید تا با اضافه کردن شکلک ها احساس خود را راحت تر به تصاویر اضافه کنید. برای مثال وقتی که شما یک عکس می گیرید و یا ویدئویی ضبط می کنید ، اکنون می توانید به صورت خودکار ابزارهای ویرایش تصویر را ببینید ، بنابراین می توانید به راحتی از این قابلیت ها در تصاویر و ویدئوهای خود استفاده کنید.

اما این همه ی ماجرا نیست ، همانگونه که توسعه دهندگان اعلام کرده اند ، دوربین واتس اپ اکنون از فلاش جلو پشتیبانی می کند که باعث می شود نتایج بهتری در ثبت تصاویر سلفی بدست آید. این قابلیت نوین بسیار برای گرفتن تصاویر در نور کم به خصوص در شب بسیار کارآمد است.

آخرین نسخه ی اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با یک ویژگی زوم نوین برای ضبط ویدئو همراه است. برای استفاده از قابلیت های این زوم می توانید به راحتی انگشت خود را بالا و پایین بکشید تا به سمت داخل و خارج زوم کند. علاوه بر این ها اکنون می توان با دو بار ضربه زدن بر صفحه نمایش بین دوربین جلو و عقب جا به جا شد.

به یاد داشته باشید که تمامی این ویژگی ها و قابلیت ها برای تمامی کاربران اندروید از امروز در دسترس است. نسخه ی IOS این پیام رسان هنوز با این ویژگی های کاربردی بروزرسانی نشده است. اما توسعه دهندگان وعده داده اند که این قابلیت ها به زودی برای کاربران سیستم عامل IOS نیز فعال می شود.

,facebook,اخبار تکنولوژی,برنامه android,[categoriy]

منبع : phoneArena

.

منبع : ech.gamefa.com

اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ با ویژگی های جدید برای دوربین بروزرسانی شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات