به روز رسانی

آکاایران: به روز رسانی نوین یوتیوب | پوسته ای نوین و رابط کاربری هوشمند تر

آکاایران: سرویس یوتیوب گوگل ظاهر جدیدی پیدا کرده است. جدیدترین به روز رسانی اپلیکیشن یوتیوب بر روی اندروید، رابط کاربری پیشرفته تر و ظاهری نوین را در اختیار کاربران می گذارد. با تک فارس همراه باشید.

به گزارش آکاایران: بنا بر گفته توسعه دهندگان، ظاهر نوین یوتیوب باعث می شود تا کاربران راحت تر بتوانند منو های مختلف را مرور کنند. تب های جست و جو اکنون بسیار راحت تر از قبل قابل دسترسی هستند و کاربران می توانند با انگشت شستشان، از آن ها استفاده کنند.

علاوه بر این ویدیو های ذخیره شده به بخش “Library” منتقل می شوند و این قسمت از بخش حساب کاربری جدا شده است. بدین ترتیب بخش “Library” به پایین صفحه و حساب کاربری به بالای صفحه منتقل شده اند.

یکی دیگر از ویژگی های به روز رسانی نوین اپلیکیشن یوتیوب این است که هر جا که کارتان در یک تب را رها کنید، اپلیکیشن آن بخش را به خاطر خواهد داشت و با برگشتتان می توانید به ادامه فعالیت هایتان بپردازید.

به روز رسانی نوین یوتیوب هم اکنون بر روی تمام دستگاه های اندروید قابل دسترسی است اما توسعه دهندگان این اپلیکیشن اعلام کرده اند که طرح نوین این اپلیکیشن برای iOS کامل شده است اما کمی زمان خواهد برد تا بر روی تمامی دستگاه نمایان شود.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات