پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube
,پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube,[categoriy]

آکاایران: پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube

آکاایران: Google به تازگی آخرین نسخه‌ی صفحه‌کلید Gboard خود را برای سیستم‌عامل iOS منتشر کرده است که در آن امکان استفاده از قابلیت‌های سرویس‌های Maps و YouTube در آن قرار داده شده است.
از حالا به بعد، به جای تایپ کردن آدرس، به راحتی با تپ کردن دکمه‌ی G، لینک موقعیت جغرافیایی مکان مورد نظر در دسترس می‌باشد. روشی که در copy و paste مقداری صرفه‌جویی می‌کند.
به گزارش آکاایران: همچنین تب جدیدی به نام YouTube در این صفحه‌کلید افزوده شده است که امکان اشتراک لینک ویدئوها را در آسان‌تر می‌کند. امکان استفاده از Ink، کشیدن هر چیز دلخواهی بر روی صفحه نیز به این صفحه‌کلید افزوده شده است.
تمامی این ویژگی‌ها مختص نسخه‌ی iOS صفحه‌کلید Gboard می‌باشد. ویژگی‌هایی که به نظر می‌رسد برای هر پلتفرم منحصر به فرد است. برای مثال در نسخه‌ی Android این صفحه‌کلید تنها امکان پیش‌بینی عبارات و ایموجی‌های نقاشی شده وجود دارد.

.

منبع : askitnews.com

پشتیبانی صفحه کلید Gboard نسخه ی iOS از Maps و YouTube گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات