اخبار اکاایران

خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات
,خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات,[categoriy]

آکاایران: خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات

آکاایران: کمپانی Apple تا به امروز از فعال‌سازی گزینه‌ی Advanced Mobile Location در تلفن های خود امتناع کرده است. این سیستم تاکنون توانسته است جان صدها نفر را نجات دهد اما دلیل مخالفت Apple با این ویژگی هنوز مشخص نیست.
ویژگی Advanced Mobile Location، راه حلی ارائه شده از کمیته ی امداد و نجات در اروپا بوده است و می تواند به سرعت فرد تماس گیرنده را در موقعیت اضطراری پیدا کرده و به نجات وی بپردازد. این راه حل از سوی شرکت هایی همچون British Telecom, EE Limited و HTC مورد تایید قرار گرفت و برای گسترش این سیستم دو سال پیش به دو غول تکنولوژی Apple و Google نیز پیشنهاد اجرای این سیستم ارائه شد. Google به سرعت این پیشنهاد را پذیرفت و در حال حاضر سیستم امداد و نجات در گوشی های اندرویدی کار می کند و توانسته جان ده ها تن در استونی، سوئد و بلژیک را نجات دهد.
به گزارش آکاایران: اکثر شرکت ها در سراسر جهان با رضایت کامل این ویژگی را بر روی محصولاتشان اجرا می کنند اما گویا کمپانی Apple چنین ویژگی را برای محصولات خود نمی پسندد. تابع AML هم اکنون نسبت به رقبای دیگر خود نظیر سیستم SOS در Apple دقت بسیار بالاتری دارد و می‌توان دقت جستجوی آن را  4000 برابر دقیق تر از دیگر رقبایش دانست. تمام عملیات جستجو به صورت خودکار و تنها با ارسال یک پیامک و روشن کردن موقعیت مکان نما و  Wi-Fi انجام خواهد شد.

.

منبع : askitnews.com

خودداری Apple از فعال سازی سیستم جستجو و نجات گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات