آخرین سیستم عامل

آکاایران: Android 8.0 آخرین سیستم عامل برای OnePlus 3 و 3T

آکاایران: بر اساس اخباری که جدیدا توسط نماینده ی کمپانی OnePlus منتشر شده است، نسخه ی نوین سیستم عامل Android 8.0، یکی از بزرگترین به روزرسانی‌ها در گوشی‌های هوشمند OnePlus 3 و 3T خواهد بود. بر اساس این گزارش، این سیستم بزرگترین و آخرین به روزرسانی برای گوشی‌های مذکور خواهد بود، چراکه کمپانی چینی OnePlus تمام وقت خود را به انجام مراحل تست گوشی هوشمند نوین OnePlus 5 اختصاص خواهد داد.
البته گفتنی است که این کمپانی قصد دارد تا به روزرسانی مدل های 3 و 3Т را همچنان ادامه دهد. از نظر کارشناسان این کار برای بهبود عملکرد برخی از برنامه ها و سیستم های امنیتی، امری ضروری خواهد بود. باید به این نکته نیز اشاره کرد که با این به روزرسانی ها قرار نیست نسل سوم این گوشی ها برخی از ویژگی های مدل پنجم را دارا باشند، زیرا این دو محصول از نظر سخت افزاری متفاوت خواهند بود.
به گزارش آکاایران: لازم به ذکر است که مدل های OnePlus 3 و 3T با سیستم عامل Android 6.0 عرضه شدند. نماینده ی این کمپانی همچنین اعلام کرده است در آینده ای نزدیک سیستم عامل نسخه‌ی OnePlus 2 به Android 7.0 ارتقا خواهد یافت. چند روز قبل تعداد محدودی از مدل OnePlus 5 در بازار آزاد به رنگ طلایی فروخته شد. از نظر کارشناسان قیمت این محصول بیش از آن است که هرکسی توان خرید آن را داشته باشد.

.

منبع : askitnews.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات