تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین
,تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین,[categoriy]

آکاایران: تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین

آکاایران: بنابر اخبار منتشر شده، Microsoft توسعه‌ی نسخه‌ای از سیستم‌عامل Windows 10 را به پایان داده که با درخواست دولت چین بوده است. گفته می‌شود این نسخه‌ی تغییر یافته فروش این سیستم‌عامل را پس از مشکلات امنیتی پیش آمده رفع خواهد کرد.
Microsoft از بیان آنکه Windows 10 چگونه و در چه سطحی تغییر یافته امتناء کرده است، اما به صورت کلی دولت چین نگران محصولات تکنولوژی است که پتانسیل دارا بودن back door و ایجاد حملات خارجی می‌باشد.
به گزارش آکاایران: این نسخه از Windows 10 توسط شرکت چینی China Electronics Technology Group صورت گرفته است. این تغییرات نیز به منظور گشایش مجدد مسیر Microsoft در بازار چین می‌باشد. Microsoft در ایمیلی از همکاری خود با دولت چین با خشنودی کامل یاد کرده است.
شرکت‌های دیگری چون Qualcomm و Intel نیز همکاری‌های این چنینی با دولت چین جهت رفع نگرانی‌های امنیتی داشته‌اند.

.

منبع : askitnews.com

تغییرات Windows بر اساس در خواست مقامات دولتی چین گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات