Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد
,Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد,[categoriy]

آکاایران: Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد

آکاایران: همراه با Fall Creators Update، مایکروسافت از اپلیکیشن جدیدی که قادر به انتقال فیلم‌ها و عکس‌های کاربران در قالب نمایش سینمایی است رونمایی کرد که با افکت های CG، عناوین و موسیقی متن فیلم کامل شده است. Story Remix برنامه‌ی ویندوزی همگانی است که از ماشین یادگیری عمیق و گراف ویندوز استفاده می‌کند.
در حین سادگی، این اپلیکیشنی قدرتمند است که از تحلیل‌های عکس‌ها و هوش مصنوعی برای یافتن کلیپ، یکی کردن افکت‌ها و ویرایش داخلی همراه با موسیقی استفاده می‌کند. این برنامه همچون نسخه‌ی هوشمند کلیپ‌های Apple، دستیار عکس Google و برنامه‌ی Magisto است اما در راستای محتوایی ویندوز 10 می‌باشد.
به گزارش آکاایران: با اشاره به Creators Update  اخیر، این برنامه می‌تواند موضوعات سه بعدی را از Paint 3D و دیگر برنامه‌ها استخراج کند و یا اجازه‌ی طراحی بر روی فیلم و عکس از طریق قلم (ink) ویندوز را می‌دهد. اما Story Remix فراتر از دیگر سیستم‌های ویرایشی در برخی موارد است. از جمله برخی برتری‌های آن اضافه کردن متن، فیلترها و ساندتراک ها، به‌یاد‌آوری پروژه‌های گذشته با تطبیق تنظیمات، ویدئوهای پیش ساخته و همینطور به لطف ماشین یادگیری، تجزیه و تحلیل فیلم و عکس می‌باشد.

.

منبع : askitnews.com

Story Remix مایکروسافت استودیوی هالیوودی در کامپیوترهای شخصی قرار می دهد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات