در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارائه ی ابزار جدید مالی و بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک از سوی Microsoft ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ارائه ی ابزار جدید مالی و بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک از سوی Microsoft
 ارائه ی ابزار جدید مالی و بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک از سوی Microsoft -آکا

آکاایران: ارائه ی ابزار نوین مالی و بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک از سوی Microsoft

آکاایران: در طی همکاری Microsoft با کنفرانس Inspire، این شرکت خبر از عرضه‌ی پیش‌نمایش ۳ ابزار نوین خود برای کسب‌وکارهای کوچک داد؛  Microsoft Connections، Microsoft Listings و Microsoft Invoicing.
این ابزارها به مجموعه ابزارهای کسب‌وکارهای کوچک این شرکت همچون Microsoft Bookings و Outlook Customer Manager خواهند پیوست.
به گزارش آکاایران: Microsoft Connections به کاربران امکان ساخت ایمیلی بازاریابی همچون Mailchimp را خواهد داد. این سرویس نوین که بر روی وب، Android و iOS در دسترس است، ابزارهای معمول مورد نیاز ایجاد کمپین‌های بازاریابی ایمیلی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
Microsoft Invoicing نیز همان‌طور که از نام آن پیداست، به منظور ایجاد فاکتور و تخمین‌های مالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و در نهایت Microsoft Listings نیز امکان مدیریت صفحات تجاری Facebook، Google، Bing و Yelp را فراهم می‌آورد.

.

منبع : askitnews.com

ارائه ی ابزار جدید مالی و بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک از سوی Microsoft گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات