پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube
,پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube,[categoriy]

آکاایران: پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube

آکاایران: YouTube روز گذشته اعلام داشت که این شرکت قصد دارد بخش ادیت ویدئو و عکس خود را به دلیل نبود تقاضا و استفاده‌ی کاربران، تعطیل کند.
این تغییرات تا ۲۰ سپتامبر سال جاری میلادی انجام نخواهند شد. بنابراین اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که از این بخش YouTube استفاده می‌کردید، مقداری زمان برای یافتن سرویسی جایگزین خواهید داشت.
به گزارش آکاایران: به نظر می‌رسد که کاربران تولیدکننده‌ی محتوای YouTube به جای استفاده از ادیتور ویدئوی ارائه شده بر روی این سرویس، بیش‌تر از نرم‌افزارهایی چون Apple Final Cut X و Adobe Premiere استفاده می‌کرده‌اند.
این شرکت عنوان داشته است که امکاناتی چون trim، blur و فیلترها نیز همچنان پس از از اتمام سرویس‌دهی بخش ادیتور ویدئو به کار خود ادامه خواهند داد.

.

منبع : askitnews.com

پایان کار بخش ادیت ویدئوی سرویس YouTube گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات