سال 2020 سال رسمی خداحافظی Flash -آکا

آکاایران: سال 2020 سال رسمی خداحافظی Flash

آکاایران: Adobe امروز اعلام کرد که Flash تا پایان سال 2020 به پایان راه خود می‌رسد و در این تاریخ، این شرکت هر نوع به‌روزرسانی و توزیع آن را متوقف می‌کند. بنابراین تا تاریخ مشخص شده Adobe همچنان با  Google، Microsoft، Mozilla و Apple به‌روزرسانی‌های امنیتی Flash را در این مرورگرها عرضه می‌کند و نسخه‌های نوین آن را پشتیبانی خواهد کرد، اما پس از این تاریخ Adobe هیچ ویژگی جدیدی در Flash ارائه نخواهد داد.
علاوه بر این Adobe اشاره کرد که قصد دارد در ارتباط با پایان حمایت از Flash در مناطق جغرافیایی خاصی که نسخه‌های قدیمی و فاقد مجوز Flash Player در حال توزیع هستند، سختگیرانه‌تر برخورد کند.
به گزارش آکاایران: اعلامیه‌ی امروز به عنوان یک شگفتی بزرگ برای پایان کار این پلتفرم نیست. چراکه با توجه به توزیع وسیع آن و نقص‌های امنیتی عمده، Flash به سرعت به عنوان یکی از مهمترین اهداف هکرها تبدیل شد، و این برنامه به آن‌ها فرصت‌های بسیاری در تلاش برای دستیابی به دستگاه‌های هدف‌شان داد. این همان واقعیتی است که Apple هرگز از آن در تلفن‌های همراه خود پشتیبانی به عمل نیاورد.

.

منبع : askitnews.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ایران در سال 2020

تبلیغات