ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android
,ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android,[categoriy]

آکاایران: ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android

آکاایران: بنابر اخبار منتشر شده‌ Google قصد دارد ویژگی Ad Blocker را برای مرورگر Chrome خود در سال آینده عرضه کند. هم‌اکنون در نسخه‌ی آزمایشی این مرورگر قابلیت مصدود کردن تبلیغات در دسترس کاربران می‌باشد. این قابلیت از طریق گزینه‌ای در تنظیمات، تحت عنوان Ads قابلیت فعال‌سازی دارد.
کاربران علاقمند می‌توانند با دریافت نسخه‌ای آزمایشی از مرورگر Chrome با نام Canary، در کنار نسخه‌ی پایدار آن، پیش از عرضه‌ی رسمی آن به این قابلیت دسترسی دارا باشند.
به گزارش آکاایران: Google نیز در تلاش برای ارائه‌ی المان‌ها و موارد به ناشران محتوا است تا مصداق‌های مصدود شدن تبلیغات را برای آنان معلوم سازد. از نمونه تبلیغات شامل این حوزه می‌توان به تبلیغاتی که دارای ثانیه‌شمار برای نمایش محتوا و یا Pop-up می‌باشند اشاره نمود.
در سال ۲۰۱۸ خواهد بود که Google پس از هماهنگی کامل با ناشران محتوا اقدام به استفاده‌ی عمومی از این قابلیت خواهد کرد.

.

منبع : askitnews.com

ارائه ی قابلیت Ad Blocker موجود در Chrome در نسخه ی توسعه دهندگان Android گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات