در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد iOS 11 احتمالا دارای قابلیت تشخیص خودکار تنظیمات دوربین خواهد بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تنظیمات دوربین

آکاایران: iOS 11 احتمالا دارای قابلیت تشخیص خودکار تنظیمات دوربین خواهد بود

آکاایران: گوشی‌های هوشمند در مسیر تغییر روند ساده‌ی عکس‌برداری به شیوه‌ی فوکوس و فشار دادن دکمه‌ی شاتر پیش می‌روند. در همین راستا به نظر می‌رسد Apple قصد دارد قابلیت‌های جدیدی را در iOS 11 ارائه نماید.
توسعه‌دهندگان با بررسی فریم‌ور ارائه شده در HomePod متوجه‌ی وجود قابلیتی جدیدی در این سیستم‌عامل با نام SmartCam شده‌اند. اگر تا به حال از دوربین‌های «هدف بگیر و عکس ثبت کن» کار کرده باشید، با این قابلیت بایستی آشنا باشید: اعمال تنظیمات مختلف دوربین برای صحنه‌ها و حالات مختلف.
به گزارش آکاایران: SmartCam احتمالا قابلیتی خواهد بود که با استفاده از یادگیری ماشین بخواهد تنظیمات مورد نیاز برای عکس‌برداری در شرایط مختلف را اعمال نماید. این قابلیت همانند Google در Pixel در خروجی عکس‌ها تاثیر نمی‌گذارد، بلکه تنها تنظمیات گرفتن عکس را تغییر می‌دهد.

.

منبع : askitnews.com

iOS 11 احتمالا دارای قابلیت تشخیص خودکار تنظیمات دوربین خواهد بود گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات