حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود
,حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود,[categoriy]

آکاایران: حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود

آکاایران: اطلاعات و فایل‌های به اشتراک گذاشته شده بر روی حافظه‌‌های ذخیره‌سازی بیش‌تر از موعد پنداشته شده در اینترنت باقی می‌مانند. اما اگر احتمال وجود فایل‌های‌تان بر روی اینترنت و در دسترس قرار گرفتن آنان را دست دیگران نداشته باشید چه؟ Mozilla برای این امر پاسخی یافته است.
این بنیاد به تازگی اقدام به معرفی سرویس آزمایشی به نام Send نموده است که امکان ارسال فایل تا ۱ گیگابایت را فاقد نگرانی از آنکه فرد دیگری بتواند به آن دسترسی داشته باشد،‌ فراهم می‌آورد.
به گزارش آکاایران: در این سرویس فایل‌ها نه تنها حداکثر در طول ۲۴ ساعت در دسترس می‌باشند، به محض اتمام دانلود آن توسط گیرنده، دیگر از دسترس خارج می‌شوند.
بنابراین نیازی نیست که یادمان بماند تا فایل را حذف نماییم و یا از دسترس دیگران خارج کنیم. ارائه‌ی چنین سرویسی با چنین مفهومی چندان نوین نیست و از آن در سرویس‌های مشابه دیگری نیز مورد استفاده قرار گرفته شده است.

.

منبع : askitnews.com

حذف فایل اشتراک گذاشته در سرویس Mozilla Send پس از ۲۴ ساعت و یا نخستین دانلود گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات