رابط کاربری جدید Windows Phone

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رابط کاربری جدید Windows Phone ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رابط کاربری جدید Windows Phone
,رابط کاربری نوین Windows Phone,[categoriy]

آکاایران: رابط کاربری نوین Windows Phone

آکاایران: Microsoft در سال‌های گذشته تلاش فراوانی برای یکپارچه‌سازی و ارائه‌ی تجربه‌ی کاملی از Windows بر روی تمامی پلتفرم‌ها و اندازه صفحه‌نمایش‌ها داشته است. اما همچنان تفاوت‌هایی بین نحوه‌ی اجرای آن‌ها در سیستم‌های مختلف وجود دارد.
این به همان دلیلی است که Microsoft هم‌اکنون بر روی CShell متمرکز شده است. پوسته‌ای که قرار است تجربه‌ی کاربری یکسانی از Windows را در تمامی اندازه صفحه‌نمایش‌های مختلف به کاربران ارائه دهد.
به گزارش آکاایران: CShell به مقدار زیادی وام‌دار استراتژی طراحی Fluent این شرکت می‌باشد، طرحی که تلاشش برای مقیاس‌پذیر کردن استفاده از Windows در دستگاه‌های مختلف می‌باشد. اما حالا تصاویری از CShell در اینترنت منتشر شده است.
در نگاه اول CShell دقیقا همانند Windows Shell کنونی موجود در موبایل می‌باشد. اما درک تفاوت‌ها نیازمند توجه بیشتری است. اولین مورد وجود امکان اندازه‌های بزرگ‌تر برای Live Tileها در صفحه‌ی Start می‌باشد. همچنین Action Center سیستم‌عامل Windows 10 در آن مورد استفاده قرار گرفته است و امکان استفاده‌ی تصویری مسطح در صفحه‌ی Start مهیا شده است.
CShell همچنین امکان اجرای همزمان چندین اپلیکیشن را در حالت Windowed mode به Windows Continumm می‌دهد.

.

منبع :

رابط کاربری جدید Windows Phone گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات