هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store
,هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store,[categoriy]

آکاایران: هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store

آکاایران: Apple در روز جاری اعلام داشت که توسعه‌دهندگان از سال ۲۰۰۸، زمان ایجاد App Store، تاکنون ۷۰ میلیارد دلار درآمد کسب کرده‌اند. همان‌طور که پیدا است، این هزینه بین Apple و توسعه‌دهندگان به نسبت ۷۰ به ۳۰ تقسیم می‌گردد. این بدان معنی است کاربران مجموعا ۱۰۰ میلیارد دلار خرید از طریق App Store داشته‌اند.
این شرکت همچنین اعلام داشته است که میزان دانلود اپکلیکیشن از این فروشگاه در طول سال گذشته ۷۰ درصد رشد داشته است. سهم اپلیکیشن‌های عکس و ویدئو از این رشد ۹۰ درصد بوده است. دلیل این امر را نیز می‌توان به کیفیت بالای دوربین iPhone دانست که کاربران را ترغیب به استفاده از اپلیکیشن‌های عکاسی و فیلم‌برداری متعدد نموده است.
به گزارش آکاایران: این آمار در حالی منتشر شده است که تنها چند روز به برگزاری رویداد سالانه‌ی توسعه‌دهندگان WWDC این شرکت باقی مانده است.

.

منبع :

هزینه ی ۱۰۰ میلیارد دلاری کاربران در Apple App Store گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات