Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy
,Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy,[categoriy]

آکاایران: Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy

آکاایران: در حالی که کاربران Android Stock به طور ماهانه به‌روزرسانی‌های امنیتی را بر روی گوشی‌های خود دریافت می‌کنند، دارندگان گوشی‌های Galaxy باید بیش از این مقدار برای دریافت به‌روزرسانی‌ها صبر کنند. اما خوشبختانه با اعلام Samsung، این انتظارها دیگر به طول نخواهد انجامید.
ارائه‌ی به‌روزرسانی برای Android روند سختی دارد، حتی در برخی موارد این به‌روزرسانی می‌تواند گوشی را از کار بیاندازد. این یکی از دلایلی است شرکت‌های مختلف به‌روزرسانی‌های چندانی برای گوشی‌ها ارائه نمی‌دهند. بر کسی هم پوشیده نیست که به‌روزرسانی‌های امنیتی تا چه اندازه می‌توانند حیاتی باشند.
به گزارش آکاایران: گوشی‌های سری Galaxy که با اپراتوری خاص عرضه شده بودند، در ماه نوامبر آخرین به‌روزرسانی خود را که همان ارتقاء به سیستم‌عامل Android Nougat بود دریافت کردند. اما در طرح جدید قرار است گوشی‌های سری Galaxy که به صورت unlocked به فروش رسیده‌اند نیز وارد چرخه‌ی دریافت به‌روزرسانی‌ها گردند.

.

منبع :

Samsung و قول انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای گوشی های unlocked سری Galaxy گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات