اپلیکیشن این هفته اپ استور Puzzler Colorcube است ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اپلیکیشن این هفته اپ استور Puzzler Colorcube است ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اپلیکیشن این هفته اپ استور Puzzler Colorcube است ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات
,[categoriy]

آکاایران: اپلیکیشن این هفته اپ استور Puzzler Colorcube است ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

آکاایران: از همین حالا تا چهارشنبه می توانید 1 دلار برای خود ذخیره کنید و ColorCube را مجانی برای آیفون، آیپد و آیپاد خود دانلود کنید، در حال حاضر این پازل اپ مجانی هفته اپ استور شده است، این بازی که در جولای 2016 منتشر شده، شما را وادار می کند تا با تصمیماتتان پازل های مختلف را حل کنید. این بازی از 250 مرحله تشکیل شده و دارای موسیقی متن است که شمارا در تمامی مراحل همراهی می کند!

به گزارش آکاایران: هر مرحله شکل نهایی درخواستی را در بالای صفحه به شما نشان می دهد و شما باید با تغییراتتان در آخر آن را بسازید، با استفاده از دکمه های زیر صفحه شما می توانید تکه های مختلف پازل را انتخاب کنید و با لمسشان می توانید رنگ آنها را عوض کنید و آن ها را بچرخانید تا در جهت درست قرار گیرند. شکل هایی که روی هم قرار می گیرند قایم می شوند و به شما کمک می کنند با ترکیب چند شکل یک شکل نوین بسازید.

,[categoriy]
,[categoriy]

در عکس ها می توانید این بازی را مشاهده کنید ولی بدانید که قرار است بازی اعتیاد آوری را شروع کنید! پس اگر فکر می کنید که می توانید جلوی این بازی را از مختل کردن زندگی تان بگیرید آن را نصب کنید!

بازی ColorCube را از این لینک دانلود کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]

0
.

منبع : ech.gamefa.com

اپلیکیشن این هفته اپ استور Puzzler Colorcube است ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات