زوکربرگ نیز شیوه های حفاظتی را رعایت می کند

آکاایران: زوکربرگ نیز شیوه های حفاظتی را رعایت می کند


آکاایران: مدیر بزرگترین شبکه اجتماعی سهوا نشان داد، چگونه برای مقابله با نظارت از  خود محافظت می کند.
مدیر فیس بوک مارک زوکربرگ در صفحه خود در شبکه های اجتماعی عکسی را ارسال کرده، که در آن پانصد میلیونی شدن اینستاگرام ( متعلق به فیس بوک ) را به عنوان یک موفقیت بزرگ با کاربرانش به اشتراک گذاشته است. البته مانند همیشه هیچ چیز از چشم کاربران اینترنتی دور نخواهد ماند و اینربار کریس اولسون یکی از کاربران توییتر در صفحه خود توجه ما را به قسمت هایی از این عکس منتشر شده جلب کرد. او نشان داد که زوکر برک چگونه با استفاده از ساده ترین و مطمئن ترین راه در برابر نظارت وی محافظت می کند.

لپ تاپ، واقع طور تصویر که مستقیم در پشت سر مارک زوکربرگ قرار دارد، بعید است متعلق به یک کارمند دیگری باشد. درعکس دوربین دستگاه با یک نوار سفید و میکروفون با برچسب سیاه مسدود شده است.

 زوکربرگ نیز شیوه های حفاظتی را رعایت می کند

به گزارش آکاایران:
علاوه بر این،اولسون گفت، زوکربرگ از صندوق پستی تاندربرد موزیلا استفاده می کند البته این نظر کاربران VPN کلاینت سیسکو است.
3 چیز در مورد این عکس Zuck:
• دوربین با نوار پوشش داده شده
• جک میکروفون با نوار پوشش داده شده
• از نرم افزار ایمیل کلاینت تاندربرد استفاده شده  pic.twitter.com/vdQlF7RjQt
کریس اولسون (( 2016 ژوئن 21
اخیرا رئیس اف بی آی جیمز کامی نیز عنوان کرد که برروی دوربین و میکروفون کامپیوتر خو برچسب چسبانده است. در رابطه با این موضوع ادوارد اسنودن، کارمند سابق سازمان سیا و آژانس امنیت ملی آمریکا افزود که دولت آمریکا با استفاده از برنامه Optic Nerve شهروندان را زیر نظر داشته است و برای اسکن صورت و چشم  و تشخیص چهره از آن استفاده می کرده است.

منبع :

تبلیغات