به نظر می رسد فیسبوک در پیشنهادش برای ادغام sms های گوشی با نرم افزار Messenger خود | قوانین اندروید را زیر پا گذاشته باشد

آکاایران: به نظر می رسد فیسبوک در پیشنهادش برای ادغام sms های گوشی با نرم افزار Messenger خود، قوانین اندروید را زیر پا گذاشته باشد

آکاایران: این روزها فیسبوک در زمینه ادغام sms های کاربر با نرم افزار Messenger اش خیلی مشتاق است. به نظر می رسد فیسبوک با این کارش یکی از قوانین GooglePlay مبنی بر ممنوع بودن پیشنهاد به کاربر در رابطه با تغییرات settings را زیر پا گذاشته باشد. زیرا به کاربر در برنامه فیسبوک این پیشنهاد و راهنمای انجام آن داده می شود.

در هر حال اهداف فیسبوک از این کارش کاملا مشخص است. اگر شما زمان پاسخ گویی به sms هایتان را هم در messenger فیسبوک بگذرانید قطعا علاوه بر اینکه از خود messenger هم برای ارسال پیام هایتان استفاده می کنید، خرید از بخش نرم افزار ها و ابزار های جانبی نرم افزار و سرویس های پولی دیگر نیز شما را اغوا می کند و در نهایت این برای فیسبوک سودهای هنگفتی خواهد داشت.

به گزارش آکاایران: آیا فیسبوک صادقانه با کاربران در این یکسان سازی برخورد داشته یا نه؟ زیرا بعد از یکسان سازی کاربران شاید فراموش کنند که این اقدام کاملا به آن ها بستگی دارد و می توانند از آن استفاده نکنند.

منبع :

تبلیغات