پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی,[categoriy]

آکاایران: پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

آکاایران: مایکروسافت بطور رسمی برنامه Refresh Windows را منتشر کرد. این برنامه به شما اجازه می دهد که یک نسخه تمیز از ویندوز 10 را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و خودتان تصمیم بگیرید آیا فایل های شخصی باقی بمانند یا نه؟

چرا شما به این برنامه نیاز دارید

در صورتی که نسخه آزمایشی ویندوز10 نصب شده بر روی  کامپیوتر و یا تبلت شما به درستی کار نمی کند و سبب مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری برای شما شده است، این برنامه به شما کمک خواهد کرد بدون از دست دادن فایل های شخصی خود ویندوز خود را دوباره از نو نصب نمایید و اشکالات آن را برطرف کنید.

شما می توانید برنامه Refresh Windows از وب سایت مایکروسافت دانلود کنید. البته محدودیت هایی نیز برای شما وجود دارد در نتیجه سیستم شما باید مجهز به آخرین نسخه ویندوز 10 باشد .

منبع :

پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات