طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران
,طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران,[categoriy]

آکاایران: طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

آکاایران: پدر یکی از قربانیان که، در طول حملات تروریستی در پاریس درگذشته است، از سه کمپانی توییتر، گوگل و فیس بوک جهت کمک به ترویج فعالیت های سازمان های رادیکال در این شبکه ها شکایت کرد.

رینالدو گونزالس، بلافاصله پس از حادثه، و کشته شدن دخترش در جنایت تروریستی، تصمیم به حضور در دادگاه و شکایت گرفته است. در حال حاضر تنها شاکی این شرکتها در این رابطه گونزالس می باشد و دادگاه در حال بررسی پرونده وی است.

به گزارش آکاایران: به گفته وی، دخترش نوآمی، دائما در حال تماشا و خواندن مطالبی در اینترنت بوده است و به دلیل مجازی بودن این صفحات فرزندان دائما با افرادی به صورت آنلاین چت می کنند که ممکن است جز گروهک های افراط گرا باشند و آن ها را گمراه کنند.

  آنها با تبلیغ ها ی خود سبب ایجاد هیجان در جوانان خواهند شد و آنها را مجبور به انجام مقاصد خود خواهند کرد.

با توجه به صحبت های شاکی، شبکه توییتر، گوگل و فیس بوک بدون هیچ مرزی به گروهک های خاص اجازه ثبت نام در این شبکه ها را می دهد که در نهایت منجر به انتشار فیلم و عکس های افراط گرایانه می شود همچنین درتوییتر براحتی فیلم ، تبلیغات و عکس های کارهای ددمنشانه آنان آپلود می شود و یوتیوب به هیچ وجه محتوای آنان را مغایر با اعمال ضد بشری نمی داند.

منبع :

طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات