اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید
,اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید,[categoriy]

آکاایران: اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید

آکاایران: بین ارتقا دادن های مجانی برای کاربران ورژن قدیمی و برنامه ی Insider؛ خیلی از کاربران مردد اند و به یک فروشگاه میروند و کپی ویندوز 10 را میخرند. با این حال کاورنسخه های خانگی و حرفه ای ویندوز 10، هر دو راهشان را به اینترنت باز کرده اند و این مساله اخباری را با خودش آورده است. مایکروسافت ویندوز 10 را با USB STICK میفروشد. اگر ورژن جدید usb را انتخاب کنید، box art شما صاف و سفید خواهد بود، با یک لوگوی ویندوز 10 در جلویش . نسخه های Home  و pro به ترتیب لوگوی آبی و بنفش دارند. کاربران برای سالها درایو یو اس بی خود را میساختند و حتی یک قسمت دانلود USB/DVD ویندوز وجود دارد تا بتوانید به آسانی یک USB STICK با یک ویندوز نصب شما بر روی آن بسازید.

,اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید,[categoriy]

به گزارش آکاایران:
نصب دی وی دی و سنتی تر ویندوز 10 شامل همان جعبه ی سفید میشود اما در عوض لوگویش یک اسکرین شات از دسکتاپ کلاسیک است. تغییر بسیار چشم گیر سیستم عامل جدید نسبت به ویندوز 8؛ بازگشت منوی استارت و دسکتاپ کلاسیک است. و جواب میدهد اگر آن را در قسمت جلویی جعبه قرار دهند تا کاربرانی را که بعد از صفحه ی استارت(start screen) ویندوز 8 از سروکله زدن با ویندوز منصرف شده بودند، وسوسه کنند که برگردند. و همچنین به نظر میرسد که نسخه ی بنفش والپیپر Hero برای کاربران حرفه ای وجود دارد، گرچه ممکن است رنگش را بر اساس گزینش های رنگی مشترک شما تغییر بدهد.
البته بیشتر کاربرانی که همین الان هم در حال کار با ویندوز 7،8 یا 8،1 اند ؛ فرصت ارتقا به ویندوز 10 به صورت مجانی را داشته باشند. اگر این گونه باشد، ارتقا فوری توسط به روز رسانی ویندوز انجام خواهد شد ، درست مانند هر به روز رسانی سیستم عامل دیگری. احتمال دارد که این آخرین باری باشد که ویندوز در یک وسیله های فیزیکی (physical media)  از هر نوعی فروخته میشود، با به روز رسانی های مهم از حالا به بعد.
اگر قصد پرداخت دارید، ویندوز 10 با نسخه ی خانگی HOME؛ 119 دلار ؛و برای نسخه ی pro 199 دلار است که شامل دامنه ی افزایش داده شده و ابزار امنیتی است که تنها به درد کاربران بنگاه ها و موسسات و تشکیلات میخورد. اگر برایتان مهم نیست که از نرم افزار از قبل بیرون آمده (pre release) استفاده کنید، میتوانید عضو یک برنامه ی windows insider شده و به طور موثری یک کپی مجانی از ویندوز 10 داشته باشید.

منبع :

اگر به دنبال ویندوز اورجینال هستید، ویندوز 10 را با این کاور خریداری کنید گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات