آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟
,آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟,[categoriy]

آکاایران: آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟

آکاایران: به گزارش روییتر دو تن از کارمندان سابق موسسه امنیتی Kaspersky Labs واقع در شهر مسکوی روسیه، کارفرمایان قبلی خود را متهم کرده اند که با طراحی بدافزارهای مخصوصی، رقبای خودشان را فریب داده و باعث می شدند فایل های مهم و سالم کاربران علامت گذاری شده و یا در حالت قرنتینه قرار بگیرد. اگر این موضوع صحت داشته باشد کاسپرسکی از اعتماد کاربرانش سوء استفاده کرده است.
براساس خبرهای اخیر، Kaspersky بدافزاری را توسعه داده که درون فایل های مهم موجود در کامپیوتر کاربران، کدهای آلوده ای را قرار داده و علامت گذاری می شوند. سپس این فایل ها می توانند به اشتباه قرنتینه و یا حتی پاک شوند.
به گزارش آکاایران: این احتمال وجود دارد که بدافزار مذکور کار یکی از بنبانگذاران کاسپرسکی، Eugene Kaspersky باشد. وی افرادی که با تقلید از سیستم آنتی ویروس وی، محصولات خودشان را روانه بازار می کنند متهم کرده و قصد دارد با این کار از آنها انتقام بگیرد. منبعی که این خبر را به روییتر داده می گوید، این کار فقط کمپانی ها کپی کننده را تحت تاثیر قرار نداده و موجب مشکلات زیادی برای کاربران کامپیوتر هم می شود.
البته Kaspersky Labs قطعاً چنین اتهاماتی را رد نموده و اظهار داشته: کمپانی ما هیچگاه کمپینی مخفی برای فریب دادن رقبایش راه اندازی نکرده است. این اقدامات غیراخلاقی، تقلب کارانه و غیرقانونی می باشند و هیچگاه توسط ما مورد حمایت نیستند.

منبع :

آیا کاسپرسکی برای فریب دادن رقبایش، بدافزار تولید می کند؟ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات