ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست
,ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست

آکاایران: ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست

آکاایران: ویندوز 10 احتمالا از هیجاان انگیز ترین آپدیت های ویندوز در طول سالهاست. تعداد زیادی از کاربران ویندوز 7 و 8 از همین حالا به ویندوز 10 آپگرید کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد.
سیستم عامل جدید ویژگی های جالبی نیز با خود آورده است، مثل دکمه ی استارت جدید، جستجو گر edge مایکروسافت و همیار صوتی cortana ، و بازخورد های مثبتی تا کنون دریافت کرده است، اگرچه مایکروسافت ایراد های بسیاری را باید حل کند. در تنها دو روز از زمانی که ویندوز 10 بیرون آمد، مایکروسافت اعلام کرد که این سیستم عامل از همین حالا بر روی 14 میلیون وسیله نصب شده است، با windows insider هایی که برای دریافت آپدیت اولین اند.
به گزارش آکاایران: بنابراین ، کاربران ویندوز بیشتری از قبل برای آپدیت ها ثبت نام کرده و منتظرارتقا رسانی اند .مایکروسافت فاش کرد که آپگرید ویندوز 10 در روزها و هفته های آتی ادامه پیدا خواهد کرد چون هنوز کاربران بسیاری هستند که منتظر دریافت آپدیت اند.
اگر هنوز ویندوز 10 را استفاده نکرده اید، مطمئن شوید که pc   تان با آن سازگار است و از این حقه برای دور زدن صف استفاده کنید.

منبع :

ویندوز 10 از همین حالا روی 14 میلیون PC است، و عجله برای آپگرید کردن حالا حالا ها تمام شدنی نیست گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات