کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد
,کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد,[categoriy]

آکاایران: کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد

آکاایران: هنوز مردم درباره ی تصویر استیو جابز در فیلم جدیدش که زندگیش را شرح میدهد در جوش و خروش اند . در چیزی که نشان داده شد ، کمی مثبت بود . ABC به ویدئویی دست یاقت و تصویر جابز در آن گرم تر و بهتر از پیش نمایش فیلم و چیزی که تلاش میکردند بنمایانند  بود.
اپل در روز دوشنبه این ویدئو را به کارمندانش نشان داد . در چهارم سالگرد مرگ او . طبق گفته های  ABC . این کلیپ جابز را نشان میدهد که قبل از بیرون آمدن اولین آی فون با کارمندانش حرف میزند . بنیان گذاز اپل به کارمندانش میگوید که کارگران فروشگاه های خرده فروشی را بغل کنند . بعدا در این ویدئو ، جابز در باره ی این بیتلز ها را تحسین میکند گفت و درباره ی جین پاره شده اش به کارمندان توضیح داد .
به گزارش آکاایران: این کلیپ که رئیس کنونی تیم کوک، طراح ، جونی ایو و رئیس بخش نرم افزار اسکات فرتسال را هم در بین مخاطبان نشان میدهد، قطعا تلاش دارد تا چهره ی انسانی جابز را در بین این تصاویر منفی نشان دهد . پرخاشگرانه ترین و منفی ترین برداشت متعلق به مستند جدید استیو جابز : مردی در ماشین است . یک فیلم جدا که زمان زیادی را صرف نشان دادن رفتارش با استیو وزنیاک و دخترش لیزا میکند .
فیلم جدید که زندگی استیو جابز را نشان میدهد با بازی مایکل فاسبندر در نقش اصلی است . و در 9 اکتبر به سینماهای منتخب و 23 اکتبر به همه جا میرود اما پیش نمایش ها حاکی از این اند که که قرار است چهره ی جابز با حالتی منفی نشان داده شود . نویسنده ی فیلم، آرون سورکین حتی نقدی درباره ی کوک ماه پیش نوشت بعد از اینکه نظرات ناخوشایندش را درباره ی به تصویر کشی های جابز متوجه شد. سورکین بعدا از نظراتش عذر خواهی کرد اما مذاکرات درباره ی گذشته ی جابز بحث جالبی برای تحلیل گران رسانه باقی میماند . چنین مذاکراتی خیلی وقت پیش از فوتش در سال 2011 رایج بودند اما حالا بیشتر اند . یعنی برنامه ریزی برای نشان دادن تصویری به قول معروف " بهتر" از او ممکن است چیز خوبی باشد .
ویدئو

منبع :

کلیپ جدید استیو جابز ، تصویر نرم تری را از او در میان فیلم های تاریک موجود نشان میدهد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات