گوگل در لیست وب سایت های خطرناک

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گوگل در لیست وب سایت های خطرناک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گوگل در لیست وب سایت های خطرناک
,گوگل در لیست وب سایت های خطرناک,[categoriy]

آکاایران: گوگل در لیست وب سایت های خطرناک

آکاایران: گوگل در لیست وبسایت های بدون ایمنی یا همان Unsafe Browsing قرار گرفت. کارشناسان معتقدند این بار دوم است که گوگل با مشکلات حفاظتی روبرو شده است.

واشنگتن پست می نویسد: در تاریخ 19 آپریل 2016 یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit در هنگام کار با موتور جستجوی گوگل با پیغام خطا در مرورگر امنیتی خود  ( این سایت دارای محتوای خطرناک یا ممنوع است ) روبرو شده است.
به گزارش آکاایران: به گفته کارشناسان این رخداد برای دومین بار، امنیت و قابل اطمینان بودن این سایت را زیر سوال می برد. در پورتال اسامی سایت های غیر مطمئن که ورود کاربران به آنها توصیه نمی شود نام سایتی مربوط به یک کمپانی بزرگ به نام  Tumblr.comنیز دیده می شود.
با وجود اینکه در صفحه امنیتی گوگل عنوان شده است، که این وبسایت با کمک تکنولوژی متخصصین خود هر روز در حال بررسی و علامتگذاری سایت های غیر امن می باشد، اما مشکل اینجاست که بسیاری از سایت هایی که توسط گوگل امن شناخته می شود تهدیدی برای سیستم کاربران خواهند بود.

منبع :

گوگل در لیست وب سایت های خطرناک گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات