پلاتفرم چت عمومی برای وایبر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پلاتفرم چت عمومی برای وایبر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پلاتفرم چت عمومی برای وایبر
,پلاتفرم چت عمومی برای وایبر,[categoriy]

آکاایران: پلاتفرم چت عمومی برای وایبر

آکاایران: به نظر شما آیا ارسال پیام میتواند یک پلاتفرم عمومی باشد؟ وایبر قصد دارد بخش جدید چت عمومی خود را راه اندازی کند.
یکی از ویژگی های این بخش این می باشد که شما قادر خواهید بود چت و گفتگوی یک فرد معروف با یک خبرنگار یا مصاحبه کننده را بصورت چت دنبال کنید.
به گزارش آکاایران: Talmon Marco مدیر عامل کمپانی وایبر اعلام کرده که این بخش جدید تجربه خاص و ویژهای را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین او معتقد است که این امکان جدید جهت تعامل بیشتر در نظر گرفته و به تعامل بیشتر کاربران کمک خواهد کرد اگر چه که هنوز طرح امتحان نشده ای می باشد و نمی توان نسبت به واکنش کاربران در مورد آن صحبت کرد.
او همچنین در صحبت های خود اعلام کرد از اینکه  این طرح  توسط پلاتفرم های رغیب مانند واتزآپ ، لاین و وی چت دزدیده شود ناراحت نیست چرا که در واقع همه ما به نوعی در حال برداشتن نقاط مثبت یکدیگر می باشیم.
شرکت اسرائیلی وایبر که در ماه ژانویه سال جاری میلادی شرکت ژاپنی Rakuten را باقیمتی بالغ بر 0 میلیون دلار خریده یکی از قدرت مند ترین پلاتفرم های ارسال پیام ، بدون تبلیغات اضافی  در دنیا می باشد که اواین گام خود را برای کسب درآمد از طریق شکلک ها و استیکر های متنی برداشته است.

منبع :

پلاتفرم چت عمومی برای وایبر گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات