طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند
,طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند,[categoriy]

آکاایران: طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند

آکاایران: یکی از نقاط قوت کمپانی اپل سیستم عامل قوی و بی نقص آن است، همین امر باعث شده تا بسیاری از کاربران همیشه از ورژن جدید این سیستم عامل حمایت کنند. همانطور که می دانید iOS 8 در مهر ماه سال گذشته معرفی شد، iOS 8 هم توانست مانند نسخه های قبلی استقبال خوبی کسب کند.
طبق آخرین گزارش 81% از کاربران Apple به iOS 8 کوچ کرده اند و در حال استفاده از این سیستم عامل جدید هستند. البته این آمار در مقایسه با زمان ارائه iOS 7 کمی دچار افت شده است. در مورد مشابه iOS 7 موفق شده بود تا نظر % از کاربران را به خود جلب کند و % از کاربران به iOS 7 آپدیت کنند.
به گزارش آکاایران: در پایان اینکه در حال حاضر 81% از کاربران از iOS 8 ، 17% از iOS 7 و 2% همچنان از ورژن های پایینتر استفاده می کنند.

منبع :

طبق گزارش اپل 81 درصد از کاربران از iOS 8 استفاده میکنند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات