نحوه اپ گرید کردن ویندوز 7به ویندوز 10

ویندوز 8

آکاایران: صنعت ATM با دوری از ویندوز 8، حالا منتظر ویندوز 10 هستند

آکاایران: سال گذشته مایکروسافت بطور رسمی اعلام کرد که دیگر از ویندوز ایکس پی پشتیبانی نخواهد کرد. این بدین معنی است که اگر به ویندوز 7 یا 8 آپگرید نکرده باشید، هیچگونه خدماتی از این شرکت دریافت نخواهید کرد. این موضوع شاید برای کاربران عادی چندان مهم نباشد اما شرکت هایی که سیستم هایشان بر اساس ویندوز XP کار می کنند، با مشکل مواجه می شوند، نمونه آن بانک های بسیاری بودند که دچار مشکل شدند.
اگر بخاطر داشته باشید، بسیاری از بانک ها و دستگاه های خودپرداز که همچنان از این نسخه از ویندوز استفاده می کردند، با پرداخت میلیون ها دلار هزینه خواستار ادامه یافتن پشتیبانی ها شدند. اگرچه در حال حاضر احتمالاً بخش اعظمی از بانک ها حداقل از ویندوز 7 بهره می برند، اما همین نسخه نیز نسبت به ویندوز 8 قدیمی محسوب می شود.
به گزارش آکاایران: بنابراین این سوال پیش می آید که آیا آنها باید مجدداً به فکر ارتقاء باشند؟ خب با بررسی های صورت گرفته جواب مثبت است اما بانک ها تمایلی به نسخه 8 نداشته و منتظرند ویندوز 10 از راه برسد.
براساس اطلاعیه مایک لی، مدیر انجمن دستگاه های خودپرداز، ارائه دهندگان این دستگاه ها باید از الان خود را برای مهاجرت سال 2020 که پشتیبانی از ویندوز 7 به اتمام می رسد آماده کنند، چرا که سخت افزاری که امروز خریداری شود در آن زمان نیز هنوز قابل استفاده است.
تعجبی ندارد که بانک ها قصد آپگرید به ویندوز 8 را نداشته باشند. مایکروسافت در این نسخه تغییرات زیادی را انجام داد که چندان به مذاق کاربران خوش نیامد. از سوی دیگر این بانک ها پس از ارتقاء به این نسخه باید به زودی به نسخه 10 کوچ کنند، بنابراین از نظر اقتصادی تصمیم مناسبی نخواهد بود.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه اپ گرید کردن ویندوز 7به ویندوز 10

تبلیغات